طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان

طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان

فقدان اطلاعات درست در زمینه علم پزشکی که دایما در حال پیشرفت و تکامل میباشد، میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز شود. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیونها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای یک بیماری میگردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر دست یافته و از اطلاعات آن بهره -برداری مینمایند. حتی ممکن است از وب سایت پزشکی مورد نظر خوشش بیاید و هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی نماید.

t5554777 طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان
در طراحی سایت پزشکان شما باید برخی از استاندارد ها را رعایت کنید که در ادامه این مقاله برای شما ارائه می شود. برخی از پزشکان در ایران وب سایت های شخصی برای خود را دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن برای بازدیدکنندگان معرفی نمایند. یکی از دلایل موفقیت این دسته از پزشکان، احتمالا آشنایی شان با علم اینترنت است .آنها می توانند حتی وقت های ویزیت بیماران خود را به صورت  اینترنتی و با دردسر کم بدهند. همچنین بیماران از منزل یا حتی محل کار خود می توانند به راحتی ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات نمایند.


دادن مشاوره رایگان در قالب پرسش و پاسخ متداول میتواند یکی از بخشهای بسیار جذاب دیگر در یک وب سایت پزشکی و مرتبط با مسایل پزشکی باشد. حتی با سرمایه گذاری بیشتر در این بخش میتوانید مبادرت به استخدام یک نیروی کاری نمایید تا به صورت چت و یا با صدا با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و از آنها دعوت کند تا به صورت حضوری به مطب شما مراجعت نمایند.
معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما میتواند یکی دیگر از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد. مطمئن باشید که مجموعه اینتن در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده¬ای دارد تا بتوانیم در مدل کسب و کار شما و رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.

بدون نظر تاکنون

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>